Τo τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ


Aναλυτικά το πρόγραμμα των μεταδόσεων της διοργάνωσης. Τα παιχνίδια της «γαλανόλευκης» θα μπορεί ο Έλληνας τηλεθεατής να τα παρακολουθεί και από τις δυο συχνότητες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 30/8
13.30 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Φιλιππίνες
13.30 (OTE TV Sport 4): Ουκρανία-Δομινικανή Δημοκρατία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή
18.30 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Βραζιλία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Σενεγάλη 
21.00 (ΑΝΤ1): Ελλάδα-Σενεγάλη 
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): ΗΠΑ-Φινλανδία
23.00 (OTE TV Sport 4): Ιράν-Ισπανία

Κυριακή 31/8
14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Κροατία
14.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Κροατία
14.30 (ΟΤΕ TV Sport 4): Κορέα-Αυστραλία
16.30 (OTE TV Sport 4): Σερβία-Γαλλία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη Πουέρτο Ρίκο
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Ελλάδα 
21.00 (ΑΝΤ1): Φιλιππίνες-Ελλάδα 
21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Αγκόλα
22.30 (OTE TV Sport 1 HD): Τουρκία-ΗΠΑ
23.00 (OTE TV Sport 5): Ισπανία-Αίγυπτος

Δευτέρα 1/9
13.30 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Σενεγάλη
16.30 (OTE TV Sport 2 HD): Ιράν-Σερβία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Φιλιππίνες
18.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Φιλιππίνες
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Αίγυπτος
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα 
21.00 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα 
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Βραζιλία-Ισπανία

Τρίτη 2/9
14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αγκόλα-Μεξικό
16.00 (OTE TV Sport 2 HD): Ουκρανία-Τουρκία
16.00 (ΑΝΤ1): Ουκρανία-Τουρκία
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Λιθουανία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): ΗΠΑ-Ν. Ζηλανδία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κορέα-Σλοβενία
21.00 (ΑΝΤ1): Κορέα-Σλοβενία
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Φινλανδία-Δομινικανή Δημοκρατία

Τετάρτη 3/9
14.30 (OTE TV Sport 2 HD): Μεξικό-Αυστραλία
14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Πουέρτο Ρίκο
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Σλοβενία-Αγκόλα
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Αργεντινή
18.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Φινλανδία
19.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Βραζιλία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Κροατία 
21.00 (ANT1): Ελλάδα-Κροατία 
21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Κορέα
22.30 (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): Δομινικανή Δημοκρατία-ΗΠΑ
23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Ισπανία-Γαλλία
23.00 (ΑΝΤ1): Ισπανία-Γαλλία

Πέμπτη 4/9
14.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Αγκόλα 15.00 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Φιλιππίνες
18.30 (OTE TV Sport 1 HD): Ουκρανία-ΗΠΑ
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Κορέα-Μεξικό
19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο
19.00 (ΑΝΤ1): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο
19.00 (OTE TV Sport 5): Ιράν-Γαλλία
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Λιθουανία-Σλοβενία
22.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Δομινικανή Δημοκρατία
23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Ισπανία
23.00 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Ελλάδα 
23.00 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Ελλάδα

Σάββατο 6/9
17.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των16
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

Κυριακή 7/9
17.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16

Τρίτη 9/9
18.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

Τετάρτη 10/9
18.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά

Πέμπτη 11/9
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ημιτελικά
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά

Παρασκευή 12/9
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ημιτελικά
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά

Σάββατο 13/9
19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, μικρός τελικός

Κυριακή 14/9
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, ΤΕΛΙΚΟΣ
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ΤΕΛΙΚΟΣ

Σχετικά με τον Panagiotis Michos

Στηρίξτε την προσπάθειά μας αδέλφια με ένα ΚΛΙΚ πάνω στις εμφανιζόμενες διαφημήσεις του site ! H προσπάθεια εδώ γίνεται για εσάς !
    Blogger Comment
    Facebook Comment