Σοκ για Παρτίζαν, μεγάλο διπλό για Μπεσίκτας !

Μεγάλο διπλό, σε ένα ματς πραγματικό ντέρμπυ πήρε η Μπεσίκτας με σουτ 3 πόντων λίγα δευτερόλεπτα πριν την λήξη, στη έδρα της Σάσαρι, διατ...

Sassari Besiktas

Μεγάλο διπλό, σε ένα ματς πραγματικό ντέρμπυ πήρε η Μπεσίκτας με σουτ 3 πόντων λίγα δευτερόλεπτα πριν την λήξη, στη έδρα της Σάσαρι, διατηρώντας το αήττητο και την πρωτιά στον όμιλο !

Νίκη τεράστιας σημασίας, πέτυχε μέσα στη Σερβία, η Σαρλερουά, η οποία είχε τον έλεγχο του αγώνα από τα πρώτα λεπτά και με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Ρίτσαρντσον, που σταμάτησε στους 16 πόντους, έφτασε σε σπουδαίο «διπλό» με 70-84!

Εύκολο έργο είχε η Ζιελόνα Γκόρα, η οποία αν και δυσκολεύτηκε μόνο στο πρώτο δεκάλεπτο, κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στην Ζολνόκι, χάρη στο εμφατικό 83-63.

Όνομα

Αγώνες,2494,Απόψεις,26,Αφιερώματα,188,Διοίκηση,446,Ερασιτεχνική ΑΕΚ,41,Μεταγραφές,484,Συνεντεύξεις,387,Antonopoulos,5,Basket League,188,Editorial,48,Eurobasket,99,Euroleague,90,Featured,3664,Giannis Sifakis,11,Koriopolis,3,Live Stream,5,Michos,12,NBA,165,Nikos Sifakis blog,1,Transfer Analysis,3,
ltr
item
AekbcFans.Gr: Σοκ για Παρτίζαν, μεγάλο διπλό για Μπεσίκτας !
AekbcFans.Gr
true
8803551756100796746
UTF-8
Φόρτωση όλων των Άρθρων Δεν βρέθηκε κανένα άρθρο ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΟΛΑ Διαβάστε Περισσότερα Απάντηση Ακύρωση Απάντησης Διαγραφή Από Αρχική ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΡΘΡΑ Δείτε τα όλα ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΕΤΙΚΕΤΑ ΑΡΘΡΟ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΘΡΑ Δεν βρέθηκε κανένα άρθρο με τα κριτήρια αναζήτησεις σας Πίσω στην Αρχική Κυριακή Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο Κυρ Δευτ Τριτ Τετ Πεμπ Παρ Σαβ Ιανουάριος Φεβρουάριος Μάρτιος Απρίλιος Μάϊος Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος Σεπτέμβριος Οκτώβριος Νοέμβριος Δεκέμβριος Ιάν Φεβ Μαρτ Απρ Μάϊος Ιουν Ιουλ Αυγ Σεπτ Οκτ Νοεμ Δεκ μόλις τώρα 1 λεπτό πριν $$1$$ minutes ago 1 ώρα πριν $$1$$ hours ago Εχθές $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago Πριν από περισσότερο από 5 εβδομάδες Ακόλουθοι Ακολουθήστε Αυτό το περιεχόμενο είναι PREMIUM Παρακαλώ μοιραστείτε για να ξεκλειδώσετε Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy