Συγκλονιστικός αλλά μόνος ο Γιάννης ! (VIDEO)

Ακόμα μια συγκλονιστική εμφάνιση του Γιάννη Αντετοκούνμπο, την εφετινή σεζόν, πήγε στράφι, καθώς οι Μιλγουόκι Μπακς ηττήθηκαν, εντός έδρας, από τους Τορόντο Ράπτορς, 99-105.

Ο Έλληνας άσος έβαλε τους 16 από τους συνολικά 29 πόντους στη τελευταία περίοδο, συμπεριλαμβανομένων και των 8 τελευταίων των Μπακς, αλλά για ακόμα μια φορά δεν είχε την απαραίτητη βοήθεια από τους συμπαίκτες του. Ο Αντετοκούνμπο τελείωσε το ματς με 12/17 σουτ, 5/6 βολές, 11 ασίστ, 6 ριμπάουντ, 1 κλέψιμο αλλά και 4 λάθη σε 35:05 λεπτά. Ο ΝτεΡόζαν με 26 πόντους και 7 ριμπάουντ αλλά και ο Λάουρι με 19 πόντους και 6 ασίστ συνέβαλαν τα μέγιστα στην 6η σερί νίκη των Ράπτορς μέσα στο Μιλγουόκι.